خرید ضایعات استیل – فروش ضایعات استیل

خرید ضایعات استیل

خرید ضایعات استیل – فروش ضایعات استیل

برای درک بهتر از ضایعات استیل و قیمت آن‌ها در ابتدا باید بدانیم استیل چیست و به چه فلزی گفته می‌شود؟ آلیاژی که پایه آن از آهن است و کمتر از 2٪ کربن دارد استیل یا فولاد نامیده می‌شود. البته بسته به نوع و دیگر عناصر موجود در آن خواص مکانیکی نظیر سختی و شکل پذیری در آن تغییر می‌کند. فولاد خود به دو نوع فولاد ساده کربنی و فولاد آلیاژی تقسیم می‌شود. اما نکته مهم اینست که استیل فلزی کم هزینه، بادوام و دارای ضایعات 100٪ بازیافتی است. این فلز از ویژگی‌هایی همچون خنثی بودن در مقابل قابلیت‌های بیولوژیکی، ساخت ساده، مقاوم در برابر حرارت و زنگ خوردگی، عمر مفید و ارزان قیمت بودن برخوردار است. قیمت ضایعات استیل بسته به نوسانات بازار ارز و بازار عرضه و تقاضا متغیر است همچنین به نوع ضایعات و جنس ضایعات نیز بستگی دارد. ضایعات استیل بیشتر از قطعات، قراضه‌ها و قسمت‌های اضافی که در زمان ساخت تجهیزات صنعتی و ساختمانی و لوازم خانگی و غیره ایجاد می‌شود، به وجود می‌آید. استیل فلزی گرانبها و با ارزش و پرکاربرد است، که مواد اصلی تولید محصولات و تجهیزات بسیاری از صنایع مختلف است. یکی دیگر ازاهمیت‌های ضایعات استیل این است که می‌توانید بارها و بارها آن را بازیافت کنید بدون اینکه هیچ مشکلی در ساختار آن پیش آید. این امر بر اهمیت چندین برابری ضایعات استیل در ایران و کل جهان می‌افزاید. زیرا علاوه بر عوامل زیست محیطی مطلوب باعث کاهش هزینه‌های تولید استیل نیز می‌شود. قیمت ضایعات استیل نیز بنابر قیمت استیل و نوع ضایعات تعیین می‌گردد.

استنلس استیل چیست ؟

فولاد زنگ نزن یا استنلس استیل (به انگلیسی: Stainless Steel) به فولادهایی با مقدار عناصر آلیاژی بالا گفته می‌شود که توانایی مقاومت به خوردگی در اتمسفرهای خورنده و دماهای بالا را داشته باشند. فولادهای ضد زنگ معمولی حاوی حداقل ۱۱ درصد کروم هستند که عامل اصلی مقاومت به خوردگی آنهاست. پرمصرف ترین آنها ۱٫۴۰۱۶ می‌باشد. استفاده از آلیاژهایی با کروم پائین درمواردی که حفظ ظاهر در اولویت نیست و شرایط سخت محیطی وجود ندارد، امکان‌پذیر است. افزایش کروم و مولیبدن باعث افزایش مقاومت در برابر خوردگی می‌شود. افزایش تیتانیوم و نیوبیوم نیز خاصیت جوش پذیری را افزایش می‌دهد.

انواع استنلس استیل

استنلس نگیر یا غیر مغناطیسی: آلیاژ آهن – کروم- نیکل با کربن کمتر از ۰٫۱ % (شامل انواع۱٫۴۳۰۱/۳۰۴که معمولاً به عنوان ۸/۱۸ و۱۰/۱۸ نیز نام برده می‌شوند.) در حالت استفاده نشده خاصیت غیر آهن‌ربایی دارد و بیش از ۶۵ درصد مصرف جهانی استنلس را به خود اختصاص داده است.

استنلس بگیر یا مغناطیسی: آلیاژ آهن – کروم با کربن کمتر از ۰٫۱٪ همراه با خاصیت آهن‌ربایی.

استنلس مارتنزیت: آلیاژآهن – کروم با کربن بالای ۰۱٪ و خاصیت آهن ربایی وسختی پذیر.

استیل دوپلکس (Super Duplex stainless steel): آلیاژ آهن-کروم ونیکل با ساختمانی از ترکیب استیل‌های مغناطیسی و غیر مغناطیسی وخاصیت آهن ربایی.

قیمت ها در یک نگاه

همه قیمت ها لحظه ای و کاملا بروز میباشند.

قیمت روز ضایعات 1403/2/8

خرید از کارا استیل، ضمانت کیفیت و اصالت

تا به حال دیده اید که یک مجموعه برای خرید و فروش ضایعات استیل پایه نیکل، به مشتریان ثابت خود ضمانت‎نامه بدهد؟ بله؛ در هیچ مجموعه و یا شرکتی این قانون نه تنها تصویب نشده، بلکه مطرح نیز نشده است. با این حال امروز قصد داریم مجموعه‎ای را معرفی کنیم که به همراه قرارداد فروش قراضه های استیل، ضمانت نامه های معتبر نیز ارائه می‎دهد. این مجموعه متخصص، متعهد و با اصالت که در چند دهه اخیر فعالیت خود را گسترش داده، کارا استیل نام دارد.

امروزه کمتر کسی است که برای خرید و فروش ضایعات فولاد پایه نیکل، به مجموعه ای جز کارا استیل مراجعه کند. این شرکت نه تنها در چند سال گذشته شهرت بسیاری یافته است، بلکه توانسته فعالیت های خود را توسعه دهد. به گونه ای که امروزه شاهد فعالیت آن در حوزه های مختلف خرید، فروش و صادرات انواع ضایعات، سفاله ها و قراضه‎های استیل هستیم. اغلب فعالان در حوزه جمع‎آوری ضایعات استیل، مایل هستند تا با کارا استیل همکاری ویژه ای شکل دهند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید، بهتر است سریعا با متخصصان مجموعه تماس بگیرید.

Admin021468
ارسال دیدگاه